Lisateenused

Peojuht

Peojuht, kelleks võib olla mõni lastele tuntud tegelane Karlsson, Shrek, Pipi, Lotte, Piraat, hea nõid Kunksmoor, Printsess, Kloun, Jänes, Lumivalguke, Rapuntsel, Minni-Hiir, Haldjas, Metshaldjas, Kauboi, Indiaanlane, Spiderman, Batman, Ironman, Rüütel, Deadpool, Lumekuninganna, Monster High, Liblikhaldjas  ja Jääkaru Friida viib läbi eakohaseid mänge, meisterdab ning hullab koos lastega.

Näomaalingud

Lapsed saavad valida endale meelepäraseid näomaalinguid, et näha välja kas siis lepatriinu, kiisu, ämblikmees vms. Maalinguteks kasutatakse selleks spetsiaalselt ettenähtud ohutuid värve, mida on lihtne vee ja seebiga eemaldada.
PS! Tellimisel palun arvestada näomaalingut soovivate laste arvuga, kuna 1 tunni jooksul võib valmida ~10 maalingut. Kui lapsi on rohkem kui 10 soovitame teenuse tellida nt 2 tunniks.

Põnnifilm

Kui ka Sina soovid videot lõbusast sünnipäevast/üritusest, siis võta ühendust ponnifilm@gmail.com või kirjuta Facebooki.
Kliki, et näha Põnnifilmi lõbusat videot!

Toitlustus

Pakume suurepärast võimalust kasutada lauakatmisel meie koostööpartnerite abi.

Vaffad Maitsed: Aitavad katta peolaua, mis on ühtlasi maitsev ja püüab pilke. Toitlustus käib koos temaatilise peolauaga. Mängutuppa saabudes ootab Teid kaetud laud. Toitlustuse pakkumisel rõhutakse kvaliteedile ja värskusele. Kasutatakse ebatraditsioonilise serveerimisnõusid ja tehakse igale lapsele nimeline joogitops. Ollakse paindlikud ja arvestatakse võimalusel Teie erisoovidega. Küsi lisainformatsiooni!

Rebase Söögituba: Pakutakse teile lihtsat ja soodsat võimalust tellida oma peole kvaliteetne toitlustusteenus. Tutvu peolaua menüüga siin. Pakutud menüüst teile sobiva puudumise korral võite julgelt anda teada oma soovidest!

Koristusteenus

Hea võimalus mitte muretseda ruumi korrastamise, nõudepesu ega mänguvahendite omale kohale sättimise pärast.  Koristusteenuse mängumaa poolt saab tellida lisatasu eest. Palume sellest ette teatada hiljemalt enne ürituse algust.

Kutsed

Võimalus on soetada Kati ja Mati Mängumaa teemaline sünnipäevakutse!
Ühe kutse hind on 0,30 EUR.
Siit saab vaadata kutse kujundust ning kasutada võimalust kutse ka ise printida :

Kutse-300x199